Centrum D8 - pobočka Kralupy n. V.

Iveta Fidlerová

V Centru MATÝSEK (původní název celé organizace) pracuji od roku 2007. Byla jsem jejím prvním zaměstnancem. Do té doby zajišťovaly chod, tehdy mateřského centra, pouze dobrovolnice. V roce 2007 a 2008 jsem měla na starost veškerou administrativu a koordinovala jsem programovou nabídku, včetně zajišťování finančních prostředků od sponzorů či dárců. Jak to bývalo, a často bývá, v organizacích typu „mateřské centrum“, tak i u nás v Matýsku se střídaly předsedkyně, tehdy občanského sdružení, podle toho, jak se vracely po rodičovské dovolené do původního zaměstnání, nebo jak nastupovaly na dovolenou mateřskou. Tímto způsobem jsem se dostala do pozice předsedkyně občanského sdružení Centrum MATÝSEK. Tehdejší předsedkyně Gabriela Červená nastupovala na mateřskou dovolenou, a já byla valnou hromadou zvolena předsedkyní, s platností od ledna 2009.

A v tomto roce to celé začalo :) - moje „láska“ - Matýsek. Dělám práci, která mě moc baví, naplňuje a nabíjí. Není to vždy „procházka růžovým sadem“, ale o tom to v životě je. Důležité je, že většinu té „procházky sadem“ si opravdu užívám a mám z ní radost. Během ní jsem „potkala a potkávám“ zajímavé lidi – od některých se mám co učit, některým mám co dát, někteří mě inspirují, některé mám moc ráda, někteří se během času stali mými přáteli …. Troufnu si „říct“, že po dobu mé „procházky“ jsem se mnohému přiučila a možná změnila, ale to musí posoudit druzí … Jsem ráda, že v průběhu „mé procházky“ mi přišla do cesty má současná kolegyně, spoluzakladatelka, dnes již, Centra D8, o.p.s., Eva. A jak to tak bývá, ve dvou se to „lépe táhne“ i „prochází“ :). Věřím, že společně toho dokážeme mnoho …, obě totiž nehledáme důvody, proč něco nejde, ale vždy hledáme způsoby, jak by to šlo … Uvidíme, kde budeme za, třeba, deset let. Přijďte se sem podívat :)


Jsem moc ráda za příležitost, kterou jsem v životě dostala – dělat smysluplné věci, pracovat s lidmi, se kterými mě to baví, se kterými máme stejné nebo podobné vize a cíle, s lidmi, kteří mají rádi život a lidi jako takové, s lidmi, kteří jsou lidští, týmoví hráči, aktivní, pracovití, poctiví, kreativní ….


Hlavně mám neuvěřitelné štěstí - nechodím „do práce“ a mám možnost určité věci „přetvářet“ či „tvořit“.


Motto: „Opravdové věci se dělají pro druhé“

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

AZ centrum

Centrum Matýsek