Centrum D8 - pobočka Kralupy n. V.

Ohlédnutí za létem 2017

Ohlédnutí za létem 2017
4. 9. 2017 –

I o letošních o prázdninách bylo u nás v AZ centru živo... Mimo tradičních příměstských táborů byla v provozu i AZ školka a Prázdninová školka, kde si děti užívaly prázdninového dobrodružství.

 

PRÁZDNINY – pro školáky, předškoláky i děti nejoblíbenější část z roku!

Veškeré povinnosti hodí za hlavu a hlavní dění se přenese na nezapomenutelnou dovolenou s rodiči, příjemný výlet s příbuznými či na tábor s kamarády.

Pokud se dítě ještě „necítí“ na vícedenní tábor bez rodičů, nabízíme jeho alternativu v podobě příměstského tábora - děti stráví den plný pohybu, zábavy a dobrodružství s novými kamarády a večer mohou být opět doma s rodiči. 

Příměstské tábory v AZ centru

Děti netráví díky táborům svůj volný čas na ulicích nebo doma před televizí a počítačem.

Letos  jsme pro děti připravili prázdniny s názvem „Filmové trháky“, a to celkem v 8. turnusech, jejichž součástí byl i tematický celodenní výlet. Zájem ze strany rodičů a dětí byl veliký. Nedokážeme předem odhadnout, které téma bude to nejúspěšnější – každý rok se to mění.

Tentokrát se o prvenství dělily hned 2 turnusy. A to 7. (Robinson Crusoe) a 8. (Tajný život mazlíčků).

Velké DÍKY patří všem našim lektorkám, které připravily zajímavý a pestrý program, ze kterého měly děti plno zážitků.

AZ školka a Prázdninová školka

Během prázdnin byla samozřejmě v provozu i naše AZ školka. I pro tyto děti byl sestaven zábavný prázdninový program. Jako „Cesta k moři“, „Prázdniny na venkově“, „Tajemství hradů a zámků“… apod.

Jako každý rok, tak i ten letošní jsme otevřeli Prázdninovou školku, která je určena pro děti od 3 – 5 let a většinou se k nám vracejí děti, které k nám chodily před nástupem do MŠ.

Kouzlo AZ školky a Prázdninové školky spočívá v individuálním přístupu k dětem a také k rodičům. Rodiče dopředu znali, jaký program je pro děti připravený. Dokonce jsme dennodenně sdíleli na Facebooku fotografie z naší činnosti, o které tak měli rodiče velmi jednoduše přehled.

 

V AZ centru se zaměřujeme na rozvoj komunikačních dovedností, týmové spolupráce, kreativitu, tělesnou zdatnost i obratnost a zvyšování sebedůvěry u dětí – a to se nám daří!!!

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

AZ centrum

Centrum Matýsek