Centrum D8 - pobočka Kralupy n. V.

Tábory 2015

Příměstské tábory v létě 2015

Pohádkové bytosti

Celý tento týdne se nesl v duchu krásných český pohádek od Šípkové Růženky až po Červenou Karkulku. Děti si vyrobily pohádkové rekvizity např. papírové růže, perníkovou chaloupku, maňáska z ponožky a mnoho dalšího. Nechyběla spousta soutěží, her a jiných zajímavých aktivit. Celý týden byl zakončen hledáním pokladu a samozřejmě pohádkových karnevalem. :-)

Indiánský týden

Tento týdne nás provázela tajemná atmosféra indiánských kmenů. Pravé indiánské totemy nás ochraňovaly od všeho zlého, krásná barevná ponča ozdobila celé centrum. Staré indiánské příběhy nás dostaly do doby samotného Manitua.

WESTERN STORY

 Tento týden se naši táborníci vydali na výpravu za prvními osadníky. Propadli zlaté horečce a stali se "opravdovými kovboji".

SPONGEBOB

V tomto turnusu se naši táborníci vydali do vodního světa za kamarády Spongebobem, Sépiakem, Patrikem, panem Krabsem a mnoha dalšími...

OLYMPIJSKÝ TÝDEN

Celý tento týden se nesl v duchu olympijských her, takže si naši táborníci vyzkoušeli především své fyzické dovednosti, svou zdatnost a také vytrvalost.

MADAGASKAR

Tento týden naši táborníci vyrazili do džungle za dobrodružstvím s přáteli Alexem, Melmanem, Glorií a Mártym a také navštívili krále Jelimana, který je pohostil a navíc si s nimi i zazpíval...."já tak rád trsám trsám...."

S DINOSAURY DO PRAVĚKU

V předposledním týdnu se táborníci vydali do pravěku (až na počátky dob) a změřili si své síly s dinosaury.

PASSPORT TO ENGLISH

Poslední týden se naši táborníci vydali do Ameriky a vyzkoušeli si před usednutím do školních lavic, jak jsou na tom s angličtinou. Samozřejmě všichni prospěli na jedničku s hvězdičkou :)

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

AZ centrum

Centrum Matýsek