Centrum D8 - pobočka Kralupy n. V.

Tábory 2017

Příměstské tábory v létě 2017

Zootropolis

V tomto turnusu se AZ centrum proměnilo  v moderní metropoli zvířat. Děti prožily vyloženě "detektivní" prázdninový týden, jehož součástí byl samozřejmě i celodenní výlet.

Hodný dinosaurus

Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou Kralupska jsme se naučili čelit svému strachu a zjistili, že jsme schopni velkých činů. Nezapomněli jsme, že na světě nejsou jenom dinosauři, ale i jiná zvířata...

 

Doba ledová - mamutí drcnutí

Jestli lze nějaké období označit za hodně zajímavé časy nabité všemožnými katastrofickými událostmi, které každému pořádně prověří schopnosti přežít, pracovat pro tým a také sílu jeho charakteru, pak je to určitě doba ledová. Vypravili jsme se do tajemné geotopie, během níž jsme potkali nejen řadu dobrodružství, ale i komických zážitků.

Trollové

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. V tento turnus jsme se vydali na záchrannou misi, plnou nečekaných dobrodružství a nesnází... AZ centrum se proměnilo v chajdu plnou skřítků :-)

 

Croodsovi

 Tento týden se z nás stala pravěká rodina, která podnikla cestu do neznáma, zažili jsme výlet do krajiny plné nejrůznějších, neuvěřitelných a někdy i pěkně nebezpečných stvoření. Náš pohled na svět se díky tomu navždy změnil...

Konečně doma

 Tento týden jsme si vytvořili krásnou modrou planetu, na kterou dorazili Buvové, což byli mimozemští vetřelci s mnoha chapadýlky místo nožiček, kteří dosud putovali mezigalaktickým prostorem a hledali pro sebe novou planetu... a u nás se jim moc zalíbilo!

 

Robinson Crusoe na ostrově zvířátek

AZ centrum se na týden proměnilo v exotický ostrov, kde žil velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. My jsme zachraňovali jejich kamaráda Robinsona Crusoe a při tom každý tým sbíral cenné body.

Tajný život mazlíčků

Co dělají naši čtyřnozí miláčci, když nejsme doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, jsme našli v  8. turnusu našich příměstských táborů.

 

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

AZ centrum

Centrum Matýsek