Centrum D8 - pobočka Kralupy n. V.

Tábory 2018

Příměstské tábory 2018

Příšerky pod hladinou
V prvním turnusu se naše centrum proměnilo v nekonečný oceán plný zvláštních tvorů z hlubin, kterým hrozila zkáza. Ovšem naši táborníci se rychle povýšili na hrdiny, kteří se rozhodli, že celý oceán se všemi příšerkami zachrání a nakonec byli úspěšní!

Já, padouch 3
Bývalý padouch Gru má problém. Jeho mimoni jsou čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Jediný, kvůli komu byl Gru ochotný přejít na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. Povedlo se mu to nebo ne? Na to přišli táborníci ve 2. turnusu. 

 

 

 

 

 Emoji ve filmu
Tentokrát jsme zavítali do tajného světa, který se nachází uvnitř našich mobilů. V aplikaci pro textové zprávy se totiž ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijí všichni naši oblíbení Emoji, kteří od nás potřebovali pomoci, abych jejich svět nezanikl.

 

 

 

 

 

 

Maxinožka
Kluk jménem Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil tajemství svého dávno ztraceného otce, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný, než legendární lesní muž. I my jsme se k Adamovi přidali, abychom mu pomohli na dobrodružné cestě plné nástrah!

 

 

 

 

 

 

 
Mimi šéf
Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss! Pracuje pro organizaci BabyCorp, kde jeho hlavním posláním je zjistit, proč děti teď prohrávají na trhu rodičovské lásky. Jak to dopadlo a zda v boji proti konkurenci skutečně uspěl, jsme se dozvěděli právě na 5. turnusu.

 

 

 

 

 

 

 
Esa z pralesa
Tento týden jsme se vydali do džungle, kde tučňák Maurice spolu se svými zvířecími přáteli tvoří bandu zvanou Esa z pralesa, která se v džungli snaží udržovat pořádek a spravedlnost. Esa z pralesa se tak spolu s našimi táborníky vydal do boje proti proradné koale Igorovi.

 

 

 

 

 

 

 
Velká oříšková loupež 2
Veverčák Bručoun spolu s mopslicí Precious a krysákem Buddym si díky hojnosti jídla žijí dobře, dokud obchod s oříšky z nevysvětlitelných příčin nevybuchne. Po neúspěšném hledání jídla po celém městě se Bručoun vrací zpět do parku Svobody. A jak to všechno dopadne musí "rozlousknout" táborníci na 7. turnusu.

 

 

 

 

 

 


Lichožrouti
Lichožrouti jsou malí tvorové, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z páru ponožek vždy zůstane jen jedna - lichá. Ponožkami se totiž živí!

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

AZ centrum

Centrum Matýsek