Centrum D8 - pobočka Kralupy n. V.

Angličtina pro nejmenší

Angličtina pro děti 1-3 roky
Cílem tohoto kurzu je seznámit děti již od útlého věku s anglickým jazykem a to jeho přirozenou cestou: posloucháním mluveného slova, hrami, pohádkami, loutkovým divadlem, písničkami, říkankami a jednoduchými básničkami, hrou na zobcovou flétnu (ukolébavky) a v neposlední řadě procházkami v areálu zahrady, kde bude možnost zažít si angličtinu v "praxi", tzn. např. možnost sáhnout si na list, utrhnout trávu, zasadit kytičku, sáhnout si do kelímku s vodou a tím si angličtinu tzv. prožít/zažít a upevnit si tak jednotlivá slovíčka bez potřeby složitého učení.

Schopnost naučit se cizí jazyk je pro děti v tomto věku nejvyšší a nejpřirozenější, proto bude kurz veden v anglickém jazyce pro možnost co nejvíce odposlouchat mluvené slovo.

Kurz je určen pro rodiče s dětmi a jeho nespornou výhodou je i hezky společně strávený čas. Kurz může zároveň sloužit jako inspirace pro rodiče a možnost naučit se různé písničky, pohádky, říkanky aj., které pak mohou doma nadále využívat.

Dále je také možné domluvit se i na individuální výuce.

Kurz probíhá: každý čtvrtek od 15:00 do 15:45

Lektor: Ing. Anežka Karafiátová

- výuce angličtiny se věnuje již deset let, od začátku se věnuje soukromé i individuální výuce anglického jazyka a současně v minulosti působila jako lektorka v jazykových školách. Lektorka úspěšně složila cambridžské zkoušky FCE, vystudovala vysokou školu v angličtině v oboru Wildlife Management na fakultě ČZU.

Angličtina ji provází již od útlého dětství, kdy po dobu několika let bydlela společně s americkou rodinou. Již od mala se tak přirozenou cestou zapojila do světa angličtiny a sama začala angličtině přirozeně rozumět. Později z těchto základů těžila až do konce základní školy, kdy se angličtinu téměř vůbec nemusela učit. I díky této její vlastní zkušenosti spolu s čerpáním zkušeností při výchově ročního syna se snaží kurzy zaměřovat na děti již od malička neboť právě tehdy je schopnost naučit se cizí jazyk nejpřirozenější a nejsnadnější.

Délka jedné lekce: 45 minut

Počet lekcí v kurzu: 16 lekcí

Počet účastníků: 5 až 10

Cena kurzu: první pololetí 2 080,- Kč (16 lekcí) - 130,- Kč/lekce

Přihlásit se můžete zde: Rezervační systém  , na tel. čísle 734 621 386 nebo přes email: centrumd8kralupy@email.cz

 

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31            

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

AZ centrum

Centrum Matýsek